EnglishFacebookTwitterInstagram
Newsletter Mobilní verze

Gadgets

Tzv. „Gadgets“ jsou jednoduché miniaplikace pracujíci pod operačním systémem Microsoft - Windows Vista. Po umístění na pracovní plochu Vašeho PC Vám zprostředkují různé druhy informací.

Národní muzeum Vám nyní také nabízí miniaplikaci, která Vám zajistí přísun informací takřka „přímo od pramene“.
Pokud chcete být pravidelně informováni o aktuálních výstavách, akcích pro veřejnost a novinkách z Národního muzea, stáhněte a nainstalujte si náš Gadget:

Gadget – informace z Národního muzea

 

Upozornění:

Tato miniaplikace je spustitelná pouze pod operačním systémem Microsoft Windows Vista!

Jak na instalaci?

  • Klikněte na odkaz
  • Zvolte otevření souboru (Open)
  • Povolte otevření webového obsahu (Allow)
  • Potvrďte instalaci (Install)

Co je to miniaplikace?

Ja to malá aplikace s širokým využitím. Miniaplikace se mohou připojovat k webovým službám, aby získaly informace o počasí, aktualizace zpráv, mapy provozu, datové proudy rozhlasových stanic v Internetu a prezentace obrázků z online fotoalb. Miniaplikace lze také integrovat s dalšími aplikacemi a zjednodušit práci s nimi. Miniaplikace mohou například zobrazovat rychlý přehled všech online kontaktů rychlého zasílání zpráv, ukazovat zobrazení dne z kalendáře nebo poskytovat jednoduchý způsob ovládání přehrávače médií. Miniaplikace mohou samozřejmě sloužit libovolnému počtu vyhrazených účelů. Mohou to být například kalkulačky, hry nebo rychlé poznámky.

Windows Vista již obsahuje základní sadu miniaplikací. Je možné snadno stáhnout další miniaplikace z on-line galerie miniaplikací.

Další informace o miniaplikacích:


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Gadgets       Webové stránky: NETservis s.r.o.      Zřizovatel: Zřizovatel Povinně zveřejňované informace
Ochrana osobních údajů